Sivas Asma Tavan Çeşitleri

Taşyünü Tavanlar
     Akustik, taş yünü alçı plaka tavan ürünleri T-24 sistem taşıyıcılara kolayca entegre edilerek uzun ömürlü,dekoratif ve ekonomik çözümler sağlar.Taş yünü plakalar kaplamasız yada boyalı olarak şekillendirilerek uzun ömürlü, kolay temizlenebilen dayanıklı ve estetik tavanlar yaratmaktadır.
 
     Ses yutma özelliği sağlayan taşyünü plakalar üzerindeki değişik boşlık oranı, farklı desenler ile serbest yönlü montaj imkanı da sağlamaktadır.Akustik taşyünü plakaları maksimum ses yutma özelliği akustik denge istenen mahalleler için oldukça ekonomik bir çözüm sunmaktadır.
 
Vinil Kaplı Alçıpan Tavanlar
 Akustik , karo ve vinil kaplı alçı plaka Knauf - Tacer ve ithal asma tavan ürünleri T sistem taşıyıcılara kolayca entegre edilerek uzun ömürlü, dekoratif ve ekonomik çözümler sağlar.Normal, suya dayanıklı ve yangına dayanıklı alçı plakalar, kaplamasız yada boyalı olarak şekillendirilerek uzun ömürlü, kolayy temizlenebilen dayanıklı ve estetik tavanlar yaratmaktadır.
 
Ses yutma özelliği sağlayan alıçı plakalar üzerindeki boşluk oranları ile serbest ve yönsüz montaj imkanı da sağlamaktadır. Arka yüzey tozumaya karşı beyaz camtülü ile kaplanmıştır akustik karolar, maximum ses yutma özelliği akustik denge istenen mahaller için oldukça ekonomik bir çözüm sunmaktadır.
 
Ayrıca demontable ve alçı plaka bölme duvarlarda da kullanılan bilen tam plakalar aynı özellik ve estedik yapı sektöründe hizmetine sunulmaktadır.
 
Kendinden desenli OVC folyo kaplanarak üretilen AKUSTİK vinil kaplı alçı plakalar dda uzun ömrü, ekonomik olması, kolay temizlenebilirliği, lifsiz yapısı, kolay söküp takılabilme özellikleri ile piyasaya üstün kalite ile sunulmaktadır.
 
Alüminyum Asma Tavanlar
 
 

 

Kalepol Sprey Poliüretan Köpük Isı ve Su Yalıtım Sistemleri

Sivas Isı Yalıtımı İç Dekorasyon