Hakkımızda

2012 yılında Sivas'ta kurulan Kalepol Poliüretan Isı ve Su Yalıtım Sistemleri bugün firmalar arası rekabetin çok arttığı iş dünyasında, sektöründe uzman konumdadır. Günümüzde giderek artan çevre bilinci ve gelişen tüketim anlayışı bizleri enerji kaynaklarını daha bilinçli bir şekilde kullanmaya ve enerji kayıplarını azami seviyelere indirmeye teşvik etmiştir. Binalarımızın uzun ömrü, içeride ki ısıyı muhafaza etme özelliği, ses geçirmezliği ve yangın esnasında ki mukavemeti yalnızca yalıtım ile mümkündür. Bu anlayış yapılarımızda yalıtımın önemini ve etkisini tartışılmaz hale getirmiştir.
 
Kalepol Poliüretan Isı ve Su Yalıtım Sistemleri uluslar arası alanda kendini ispat etmiş ürün grupları ile tüm izolasyon sorunlarına çözüm getirmekte, konusunda uzman kadrosu ve deneyimli ekipleri ile de proje detayları hazırlayıp yalıtım uygulamalarınızı gerçekleştirmektedir.
 
Rakiplerimizin her geçen gün artması ve gerek ürün gerekse hizmet anlamında rekabetin zorlaşması Kalepol Poliüretan'ı sürekli gelişime, çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına optimum cevapları sunmak için çalışmaya teşvik etmektedir. 
 
 
 

Kalepol Sprey Poliüretan Köpük Isı ve Su Yalıtım Sistemleri

Sivas Isı Yalıtımı İç Dekorasyon